2easy esports

2Easy Cup zakończony

Turniej 2Easy Cup został zakończony. Zwycięzcą zmagań okazał się zespół FUSED TEAM. 

Wczoraj został rozegrany finał turnieju CS:GO 2Easy Cup, organizowanego przez 2Easy Esports. W spotkaniu kończącym zmagania, spotkały się ze sobą ekipy: FUSED TEAM oraz Clutch Or Kick. Pierwsza mapa – Overpass wpadła na konto FT. Wynik 16:14 mógł dawać nadzieję przeciwnikom na wyrównanie. Niestety dla nich, po przejściu na Mirage, FUSED TEAM dokończyło dzieła zniszczenia, wygrywając mapę 16:1 i całe spotkanie wynikiem 2:0.

Mecz komentował Piotrek profcio Świątkowski. Jeżeli ktoś nie załapał się na streama, to powtórkę może znaleźć na kanale YouTube.

Źródło: 2Easy Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik Esports to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.