2easy esports

2Easy Esports bez głównego składu

2Easy Esports rozstaję się z głównym składem CS:GO.

Organizacja 2Easy Esports postanawia pożegnać się z głównym składem, na co dzień rozgrywającym swoje mecze w grze Counter-Strike: Global Offensive. Powodem był zarówno brak czasu na rozgrywanie przez zawodników treningów jak i oficjalnych spotkań.

Nie wiemy, czy organizacja zdecyduje się w najbliższych dniach na otwarcie rekrutacji. Możliwe, że właściciel 2E ma już na oku jakiś konkretny zespół.

Kolejna taka sytuacja

Przypominamy, że jest to już drugi zespół CS:GO, który w ostatnim czasie opuścił szeregi 2Easy. Wcześniej organizacja zdecydowała się zakończyć współpracę z akademią.

Źródło: 2Easy Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.