3lo gaming

3LO Gaming zwycięzcą drugiego sezonu E-sport League

Ekipa 3LO Gaming wygrała w finale drugiego sezonu E-sport League

Zakończył się drugi sezon E-sport League – czyli ligi CS:GO.  W finale zmierzyły się ze sobą ekipy 3LO Gaming oraz Mouse5. Ostatecznie to pierwsza formacja okazała się lepsza w całym spotkaniu, dzięki czemu zawodnicy rekinów zostali mistrzami drugiego sezonu ligi.

Wyniki finału drugiego sezonu E-sport League:

  • 3LO Gaming w/o Mouse5 (Dust 2)
  • 3LO Gaming 16:1 Mouse5 (Nuke)

Ostatnie wykluczenie

Mimo zajęcia przez drużynę Mouse5 drugiego miejsca, administracja zdecydowała się ostatecznie na wyrzucenie zespołu z rozgrywek. Powód? Punkty karne przyznawane za nieodpowiednie zachowanie zawodników tej drużyny w trakcie trwania ligi. Ostatecznie uzbierała się okrągła sumka, która niejako zmusiła organizatorów do podjęcia tej decyzji.

Źródło: E-sport League, 3LO Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.