akademy skills

AKademySkills i wywiad z kapitanem dywizji Red

AKademySkills na swojej witrynie internetowej opublikował ciekawą rozmowę ze swoim zawodnikiem CS:GO

AKademySkills dobrze pokazał, do czego może posłużyć strona internetowa organizacji. Na wspomnianej wizytówce pojawił się ciekawy wywiad z kapitanem dywizji CS:GO Red, którym obecnie jest: Tom Gozi Honkoop.

Co w wywiadzie?

Z wywiadu możecie dowiedzieć się, co czują zawodnicy po wygraniu turnieju Olbaid Cup, jaką Tom ma opinię na temat własnej organizacji, a także jak prezentują się plany zespołu w najbliższej przyszłości. Oczywiście cały wywiad przeprowadzony jest w języku angielskim. Osoby zainteresowane wywiadem mogą znaleźć go na stronie AKademySkills.

Chcecie tłumaczenie?

Jeżeli dobijemy do 700 lajków na naszym fanpage’u, to przetłumaczymy cały wywiad na język polski – tak żeby więcej osób mogło się z nim zapoznać.

Źródło: AKademySkills 


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.