akademy skills

AKademySkills poszukuje graczy do AKSLeague

AKademySkills rozpoczęło prace nad własną ligą – AKSLeague.

W przypadku projektu AKademySkills, nie będzie to jednak typowa liga. AKSLeague ma być tak naprawdę hubem tworzonym na platformie Faceit, która jest bardzo dobrze znana wszystkim graczom CS:GO. Czy pomysł się przyjmie? Wszystko zależy od was!

Jak się zapisać?

Podstawowym wymaganiem żeby dostać się do ligi, jest posiadanie przynajmniej 4 levela na wspomnianej wyżej platformie. Jeżeli spełniacie ten warunek, to będziecie mogli piąć się w górę tabeli. Na najlepszych zawodników w ciągu danego miesiąca, ponoć czekają nagrody. Niestety organizatorzy nie zdradzili jeszcze jaka będzie ich wartość.

Pierwszy sezon ma wystartować w momencie, gdy zbierze się większa grupa zainteresowanych graczy. Jeżeli chcecie się zapisać do huba, musicie skorzystać z linku, który przeniesie was na odpowiednią podstronę AKSLeague.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.