akademy skills

AKademySkills Red triumfuje w turnieju

AKademySkills Red wygrywa turniej Olbaid-Cup 2018

AKademySkills niedawno ogłosiło nowy, międzynarodowy skład dywizji Red. Nie musieliśmy czekać długo na pierwszy sukces wspomnianego zespołu.

Pierwsza wygrana

Wczoraj zakończył się Olbaid-Cup 2018, którego organizatorem była drużyna Olbaid. Warto tutaj dodać, że drużyna czerwonych gra ze sobą mniej niż dwa tygodnie (licząc ostatnie zmiany nawet krócej) a już odniosła sukces w turnieju, nie przegrywając w nim żadnej mapy!

Spotkanie o pierwsze miejsce

Finałowy mecz formacja AKademySkills Red rozegrała przeciwko Tranquil Esports. Po dwóch wyrównanych mapach, reprezentanci AKS pokonali TE wynikiem 2:0 (Mirage 16:14, Overpass 16:12).

Skład AKademySkills Red CS:GO:

  • Dawid Dexi Krzywda
  • Jakub UNFLY Tula
  • Mohamed M0on Larb 
  • Justus Judextc Erälaukko
  • Tom Gozi Honkoop 
  • Theodor dartheo Stabile (trener)

MVP turnieju został wybrany Mohamed M0on Larb, którego KD Ratio wyniosło 2,11.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.