akademy skills

AKademySkills wprowadza roszady w składzie CS:GO

Główny skład AKademySkills opuszcza jeden z zawodników, który od teraz będzie pełnił w zespole inną rolę. 

Podstawowy skład AKademySkills CS:GO opuścił Sebastian SeKo Kokoszka. Powodem podjęcia przez gracza takiej decyzji, było zapoznanie się z opinią reszty drużyny. Jak sam stwierdził: nie chcę hamować dalszego rozwoju chłopaków, a czasu na grę sam mam coraz mniej. W związku z tym, SeKo zdecydował się zwolnić miejsce w line-upie dla nowego zawodnika, a sam przeszedł na stanowisko trenera oraz analityka zespołu.

W jego miejsce do AKademySkills dołączył Mateusz Xelo Podbielski, który w przeszłości reprezentował już barwy organizacji. Zmiana ma poprawić wyniki teamu.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.