akademy skills

AKademySkills z problemami w składzie

Drużyna AKademySkills brała do tej pory udział w lidze organizowanej przez Dragon-Polska. Musiała jednak wycofać się z rozgrywek.

W ostatnim czasie Dragon-Polska wyszło z inicjatywą stworzenia nowej ligi esportowej, w której m.in. brało udział AKademy Skills. Do tej pory AS uzyskało jeden remis i jedną porażkę. Nic więc nie zapowiadało, że zdecydują wycofać się z rozgrywek.

Brak ludzi do gry oraz zmiany?

Z fanpage’a samej organizacji dowiadujemy się, że powodem tej decyzji były problemy kadrowe, które od pewnego czasu doskwierają drużynie CS:GO reprezentującej barwy AKademy Skills. Czy AKS zdoła załatać te dziury, czy może raczej szykuje się wymiana całego zespołu? Tego na razie nikt z nas nie wie.

Źródło: AKademy Skills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.