akademy skills

AKademySkills z własną stroną internetową i Discordem

AKademySkills zaprezentowało własną stronę internetową oraz Discorda.

AKademySkills zaprezentowało publicznie na własnym fanpage’u swoją stronę internetową. Od teraz będziecie mogli na niej znaleźć wszystkie aktualne informacje na temat: drużyny jak i samych zawodników. Jeżeli chcecie zobaczyć efekt pracy AKS na własną stroną, to zapraszamy was do odwiedzenia linka: akademyskills2.webnode.com.

Dodatkowo AKademySkills uruchomiło własny kanał na Discordzie, który w teorii ma służyć głownie kibicom zespołu. Każdy jednak ma być tam mile widziany, więc jeżeli szukacie miejsca żeby pograć i pogadać, to zawsze możecie skorzystać z Discorda AKS.

akademyskills

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.