akademy skills

AKademySkills ze zmianą w składzie White

AKademySkills przeprowadziło zmiany w składzie White

AKademySkills jakiś czas temu ogłosiło swoją nową dywizje w grze Counter-Strike: Global Offensive, która od tego czasu występowała pod nazwą White. Jednak drużyna nie wytrzymał długo, bo już po tygodniu na fanpage’u AKademySkills, pojawiła się informacja odnośnie zmiany w składzie.

Zmiany w zespole

Z organizacją pożegnał się Filip ddc Walczak. Zarząd AKS podkreślił, że było to kontrowersyjne zakończenie współpracy z tym zawodnikiem. Nie wiemy jednak jaki był faktyczny powód odejścia zawodnika formacji. W miejsce byłego już gracza, do zespołu wszedł dotychczasowy: trener, właściciel i zarządca, którym jest Sebastian SeKo Kokoszka.

Obecny skład AKademySkills White CS:GO:

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.