bangers

Bangers z jedną drużyną CS:GO

Bangers zdecydowało się zostać tylko przy jednej drużynie CS:GO.

Ekipa Bangers zdecydowała się pozostać tylko przy jednym zespole CS:GO. Wybrana została dotychczasowa akademia, która od teraz będzie pełniła rolę głównego składu. Dlaczego jednak podjęta została taka, a nie inna decyzja?

Jak się okazuje, podstawowym problemem była stabilność składu. Element ten na przestrzeni ostatnich tygodni, raczej nie stanowił atutu Bangers. W efekcie drużyna, która mogła pochwalić się grą w finale JM e-sport Cup, z dnia na dzień przestała istnieć. Zawodnicy rozeszli się w swoje strony, a właściciel organizacji zdecydował się nie szukać nowego teamu, tylko zaufać dotychczasowej akademii.

Nowy główny line-up Bangers CS:GO:

Źródło: Bangers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.