Black Reality

Black Reality obiera nowy kierunek

Black Reality przestaje działać jako organizacja. Od teraz będzie zajmować się tylko tworzeniem kolejnych turniejów. 

Black Reality to projekt, który możemy obserwować w internecie od 28 września 2015 roku. Jeszcze do niedawna mógł być kojarzony głównie za sprawą turniejów w Fifę oraz z dywizjami CS:GO, które na przestrzeni lat reprezentowały barwy organizacji. Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego fanpage’a BR, od teraz ma się to zmienić. Marka być kojarzona tylko i wyłącznie z tworzeniem nowych rozgrywek dla graczy. W grę wchodzi najprawdopodobniej wspomniana wyżej FIFA oraz możliwe, że w przyszłości także Counter Strike.

O ile więc turnieje nadal będą organizowane pod szyldem Black Reality, to działalność związana z dywizjami, poniekąd zostanie przeniesiona – za sprawą właściciela BR, do organizacji znanej wszystkim pod nazwą: POLteam.

Więcej informacji na temat zmian w Black Reality znajdziecie na oficjalnym fanpage’u projektu.

Źrodło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.