Black Reality

Black Reality z turniejem

Black Reality otwiera zapisy do turnieju, który będzie organizowany w najnowszą odsłonę Fify.

Black Reality po opadnięciu emocji, jakie towarzyszyły wyjściu na światło dzienne nowej odsłony Fify, rozpoczyna zapisy do nowego turnieju. Zmagania będą odbywały się na PC oczywiście w najnowszy tytuł oznaczony numerem 19. Przewidziana liczba slotów wynosi 16 lub 32-  w zależności od ilości chętnych.

Przebieg rozgrywki i nagrody

Mecze mają być rozgrywane w systemie BO1, natomiast te decydujące BO3. Więcej na ich temat znajdziecie w poście na fp Black Reality. Start rozgrywek planowany jest na 8 października.

Nagrody dla najlepszych zawodników prezentują się następująco:

  1. miejsce: 2200 FP + kod steam
  2. miejsce: 750 FP + kod steam

Dla króla strzelców turnieju, przewidziane jest doładowanie konta na kwotę 10 zł.

Jak się zapisać?

Zapisy odbywają się tak samo jak w przypadku poprzednich turniejów organizowanych przez Black Reality. Pod postem dotyczącym turnieju, należy napisać komentarz w którym podacie swój ID Origin.

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.