black wolves

Black’Wolves ESports z nowym menedżerem

Garść informacji  o Black’Wolves ESports. Nowy menadżer, zmiany w dywizjach oraz przygotowania graczy do nowych rozgrywek.

Nowym menedżerem Black’Wolves ESports został Kamil 1M4K Zięba. Mamy nadzieję, że sprosta oczekiwaniom fanów i pod jego czujnym okiem, cała organizacja będzie dalej się rozwiać.

Kwalifikacje do lana i KDG CUP

Dywizja w grze League of Legends ponownie próbowała swoich sił w kwalifikacjach do turnieju LAN-owego. Niestety i tym razem sztuka wywalczenia awansu się nie udała.

Dywizja White w sekcji Counter-Strike: Global Offensive ma powody do dumy, ponieważ zajęła trzecie miejsce w lidze KDG Cup. We wspomnianej drużynie przeprowadzane są obecnie zmiany. Odświeżony skład zostanie zaprezentowany na dniach.

Koniec współpracy i co dalej z postami?

Zarząd BWE oficjalnie kończy współpracę z dywizją CS:GO Academy. Organizacja zdecydowała także, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, wróci do bardziej regularnego dodawania postów na swoim fanpage’u.

Przygotowania drużyn i nowy logotyp

Również docierają do nas informację, że wszystkie trzy dywizję są w trakcie przygotowań do rozpoczęcia zmagań. Jak już wspomnieliśmy w przypadku drużyny White – w zespołach będą wprowadzane zmiany.

Odświeżeniu ma ulec także szata graficzna. Pojawi się nowy logotyp oraz zmienione zostaną wszystkie grafiki na fanpage’u Black’Wolves.

Instagram i koszulki

Black’Wolves ESports założyło Instagrama, na którym będą pojawiać się zdjęcia związane z organizacją. Wielkim wydarzeniem w organizacji ma być sfinalizowanie projektu koszulek, które mają pojawić się na dniach.

Źródło: Black’Wolves ESports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.