blade csgo cup

BLADE CSGO CUP rozpoczyna zapisy do turnieju 2v2

BLADE CSGO CUP rozpoczyna zapisy do 1 edycji turnieju BLADE 2v2 CUP Retake.

Już dzisiaj możecie zgłosić się razem ze swoim kumplem (albo kumpelą) do 1 edycji BLADE 2v2 CUP Retake – turnieju organizowanego przez BLADE CSGO CUP.

Jak można się zapisać?

Zapisy trwają do 25 maja. Chociaż liczba miejsc jest nieograniczona, to jednak radzimy zapisać się jak najszybciej – żeby potem nie tracić czasu na niepotrzebne formalności. Sam turniej odbędzie się w dniach 26-27 maja. Wpisowe to tylko 20 zł, które należy wpłacić przelewem bankowym lub PayPalem. Środki zebrane w ten sposób, zostaną przeznaczone na nagrody oraz opłaty związane z samym turniejem.

By zapisać się do rozgrywek, należy wysłać odpowiednią wiadomość prywatną na fanpage BLADE CSGO CUP. Powinna ona zawierać następujący formularz:

Nazwa Drużyny:

Członkowie:

 • Gracz nr 1 KAPITAN (profil fb)
 • Gracz nr 1 KAPITAN (profil steam)
 • Gracz nr 2 (profil steam)

Założenia dotyczące rozgrywki:

Pula map na których będą rozgrywane wszystkie spotkania, prezentuje się następująco:

 • de_inferno
 • de_mirage
 • de_overpass
 • de_cache
 • de_train
 • de_dust2
 • de_nuke

Wybór mapy będzie odbywał się poprzez banowanie, które będzie zaczynał losowy kapitan jednej z drużyn. Wyrzucanie lokacji ma odbywać się na zmianę, aż do momentu, gdy zostanie jedna mapa – domyślnie ta, na której zagrany zostanie mecz.

Pełny regulamin turnieju oraz więcej informacji na temat samych zmagań, znajdziecie w poście na fanpage’u BLADE CSGO CUP.

Pula nagród

W tym momencie nagrody jakie będziecie mogli wygrać w turnieju. prezentują się wraz z podziałem na poszczególne miejsca w ten sposób:

 1. miejsce – 2x Słuchawki HYPERX Cloud Srebrny
 2. miejsce – 2x Myszka SteelSeries Rival 300 czarna
 3. miejsce – 2x Klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 TKL Red

Na koniec nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić was do wzięcia udziału w rozgrywkach.

Źródło: BLADE CSGO CUP


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.