claw gaming

Claw Gaming ze zmianami

Claw Gaming ze sporymi zmianami w głównym zespole CS:GO oraz rozpadem akademii

Claw Gaming zdecydowanie nie może zaliczyć ostatnich kilku dni do udanych. Organizacja pożegnała się z kilkoma podstawowymi zawodnikami głównego składu CS:GO. Nastąpił także rozpad akademii, której część graczy zasiliła pierwszy zespół. Zmiany ominęły drugą drużynę.

Zmiany w głównej dywizji

Z główną formacją rozstali się następujący zawodnicy: Piotr PyjterBiceps Małecki, Mateusz N4JSS Krzpiet i Kuba exhaust Sokalski. W ich miejsce do składu dołączyło dwóch graczy dotychczas występujący w akademii. Są nimi: Paweł pawelik Janocha oraz Kacper skyy Zawada.

Główny skład Claw Gaming CS:GO prezentuje się teraz następująco:

  • Paweł pawelik Janocha
  • Kacper skyy Zawada
  • Mateusz Lisek Talar
  • Jakub CrejZzZ Marczak
  • Mateusz matilele Sala

Rozpad akademii

A co z samą akademią? Jak podaje Claw Gaming uległa rozpadowi. W związku z takim obrotem spraw, organizację opuścili: Sajmon Sa1mon Organ, Dawid SorbbetxD Grynkiewicz i Karol taohehe Fryc.

Źródło: Claw Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.