counter side e-sports

Counter Side e-Sports poszukuje nowych ludzi

Counter Side e-Sports rozpoczęło poszukiwania nowych pracowników oraz drużyn, które będą mogły pomóc w rozwoju organizacji.

Counter Side e-Sports to projekt mniejszej organizacji, który powstał w 2015 roku. Od samego początku CSide było związane ze sceną CS:GO. Jej plan na rozwój opiera się w dużej mierze na jak najefektywniejszym dawaniu szansy młodym graczom w różnych grach esportowych.

Ludzie i gracze poszukiwani

Na chwilę obecną organizacja szuka kilku ludzi na stanowisko: streamera oraz redaktora fanpage’a. Nadal potrzebni są także gracze oraz całe zespoły do dywizji:

  • Hearthstone
  • League of Legends
  • Overwatch
  • Counter-Strike: Global Offensive

Dodatkowo Counter Side jest otwarte na nowe współprace, które mogłyby przełożyć się na dalszy rozwój całego projektu.

Gdzie się zgłaszać?

Zgłoszenia do dywizji CS:GO, należy wysyłać na e-mail kapitana: [email protected]. Natomiast wszystkie pozostałe powinny trafiać na adres: [email protected].pl lub na fanpage organizacji. Właściciele Counter Side e-Sports proszą także kandydatów, o zamieszczanie w wiadomościach jak najdokładniejszych informacji na własny temat.

Źródło: Counter Side


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.