e-sport league

Ćwierćfinały E-sport League

Rozpoczynają się ćwierćfinały E-sport League. Jakie drużyny wezmą w nich udział?

E-sport League przedstawiło na swoim fanpage’u zespoły, a zarazem pary ćwierćfinałowe, które będą walczyć o podium rozgrywek. Został zaprezentowany także terminarz spotkań, które zostaną rozegrane w ramach fazy pucharowej.

Lista zespołów, które zostały w turnieju:

Terminarz ćwierćfinałów:

  • ProxMade vs Pandemia Esports Godzina (piątek 17:00)
  • Eleven Esports vs Dark Reapers Gaming Godzina (piątek 20:00)
  • Stalkers Esports vs INDARK Godzina (sobota 17:00)
  • KotyKreskowe vs Telter Team Academy (sobota 20:00)

Na niedzielę oraz poniedziałek zaplanowane są odpowiednio półfinały oraz finały.

Poszukiwany komentator

Chociaż E-sport League posiada już jednego komentatora, to w tym wypadku działa raczej zasada – od przybytku głowa nie boli. W związku z tym poszukiwana jest druga osoba, która chciałaby zająć się transmisją meczów z turnieju. Jeżeli znajdzie się tutaj jakiś chętny, to zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage organizatorów.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.