dark smile

DarkSmile ze zmianami w składzie oraz rekrutacją

DarkSmile bez dwójki graczy CS:GO. Rozpoczęła się rekrutacja do głównej dywizji.

Można powiedzieć, że okres po zmaganiach w F.A.R League, nie jest za bardzo udany dla ekipy DarkSmile. Z jej szeregów zdecydowała się odejść dwójka zawodników: Dawid Rippo Sasiak oraz Wiktor younz Świtalski. Częściowo lukę w składzie załatał były gracz DS – Jakub z4riTT Sroka, jednak zespołowi nadal brakuje jeszcze jednego zawodnika. Jeżeli więc czujesz się na siłach, to własnie ty, możesz dołączyć do DarkSmile.

Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie w wiadomości prywatnej na fanpage lub bezpośrednio do kapitana drużyny na Steamie.

Aktualny skład DarkSmile CS:GO:

  • Adrian lazyy Wieczorek
  • Jakub z4riTT Sroka
  • Krystian Opta Kurzawiński
  • Wiktor Kimi Mańka

Źródło: DarkSmile


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.