e-sport league

Decyzja E-sport League w sprawie GGesports

E-sport League zdecydowało się zdyskwalifikować GGesports z drugiego sezonu własnej ligi

E-sport League po zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami dotyczącymi jednego z graczy GGesports, zdecydowało się zdyskwalifikować drużynę rekinów z drugiego sezonu ligi CS:GO. Powodem było podejrzenie wspomnianego zawodnika o cheatowanie (obecnie nie reprezentuje on już barw GGesports). Czy decyzja byłą słuszna? Sami możecie ocenić tutaj, lub tutaj, ewentualnie na poniższym video.

Inne konsekwencje?

Chociaż zespół został usunięty z ligi, to współpraca pomiędzy GGesports a E-sport League, nadal będzie kontynuowana. Administracja ostatecznie zdecydowała, że nie będzie karać całej organizacji za nieświadome posiadanie cheatera w składzie formacji CS:GO.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.