dragon-polska

Dragon-Polska poszukuje graczy do dywizji League of Legends

Dragon-Polska znowu miesza w składzie CS:GO oraz rozpoczyna poszukiwania graczy do dywizji League of Legends.

Dragon-Polska zdecydowało się na otworzenie kolejnej dywizji – tym razem padło kolejny raz na League of Legends. Poszukiwanych jest 6 graczy do drugiego składu LoL-a, który roboczo został nazwany jako Green.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Ranga min. silver
  • 14 lat
  • Mikrofon i działające łącze internetowe

Oferta dla zainteresowanych:

  • Kanały na ts-24.pro
  • Turnieje oraz mecze
  • Mecz treningowe z głównym składem do LoL-a

Zgłoszenia należ wysyłać w wiadomości prywatnej na fanpage DP.

Zmiany w dywizji CS:GO

Jeżeli chodzi o główną dywizję CS:GO, to z zespołem pożegnała się Julia juma Tchórzewska. Przyczyny wyrzucenia nie podano do wiadomości publicznej, ale możemy się domyślać, że chodziło o atmosferę w drużynie. W jej miejsce do podstawowego składu wszedł Damian Exsived Noweta, który od momentu przejścia z dywizji Blue, siedział na rezerwie.

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik Esports to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.