dragon polska

Dragon-Polska z nowymi zawodnikami

Dragon-Polska przyjęło w swoje szeregi kilku nowych zawodników.

Dragon-Polska zdecydowało się na przyjęcie trójki nowych zawodników do głównego składu. Podstawową dywizję smoków zasili: Marcin CAts Kasprzyk, Norbert Pakkun Bilski oraz Patryk Predator Jarzębińsk. Wymienieni gracze byli niedawno testowani podczas jednego z meczów. Wypadli na tyle dobrze, że właściciele organizacji zdecydowali się dać im szansę.

Do głównego składu dołączył także Julian Str3x Szymczak z dywizji Blue… A właściwie to dołączy dopiero w późniejszym czasie. Na okres grania ligi w zastępstwie za niego w Dragon-Polska będzie występował Jakub HIDDEN Urbaniak. 

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.