dragon-polska

Dragon-Polska z z własną stroną internetową

Dragon-Polska zaprezentowało swoją stronę internetową.

Osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie Dragon-Polska zdecydowały się opublikować informację na temat nowo reaktywowanej strony organizacji. Wizytówka organizacji znajduje się pod adresem: dragonpolska.webnode.com. Niestety jak już zapewne kibice smoków mogli zauważyć na fanpage’u, prezentacja nie przebiegła w 100% tak jak ją zaplanowano. Wszystko przez AKademySkills, które to ponoć dopatrzyło się oznak plagiatu. Zapożyczone z ich strony miały być np. poszczególne zakładki menu. Jak zwykle zostawiamy wam do porównania i oceny obie strony. Naszym jednak zdaniem, można mówić tutaj co najwyżej o wzorowaniu się.

Jeżeli zaś chodzi o treści jakich możemy się spodziewać na www Dragon-Polska, to ponoć w niedługim czasie mają pojawić się pierwsze wywiady z zawodnikami organizacji.

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.