e-sport league

E-sport League o zmianach

E-sport League wykorzystuje przerwę pomiędzy organizacją turniejów, do uporządkowania niektórych spraw.

E-sport League robi porządki przed kolejnym turniejem CS:GO. Na pierwszy rzut poszedł post konkursowy z okazji 300 polubień na fanpage’u. Organizatorzy zapowiedzieli także, że w kolejnej edycji nadal będą korzystać z pomocy graficznej, jaką w ostatnim czasie oferował im Janusz Maro Marszałek.

Podziękowania i zmiany

E-sport League oficjalnie podziękowało Telter Studio za drobne upominki dla pierwszych dwóch drużyn w Challenge Tournament oraz za udostępnienie serwerów CS:GO, które przez całe zmagania służyły do rozgrywania spotkań ligowych. Współpraca ta ma być nadal kontynuowana. Nie można tego jednak powiedzieć o dotychczasowym serwerze TeamSpeaka. Właściciele ligi w kolejnej edycji nie zamierzają korzystać ze wsparcia, jakie dotychczas oferował Telter Speak.

Kolejny turniej spod szyldu E-sport League ma wystartować już niedługo, więc zachęcamy was do śledzenia fanpage’a organizatorów – tak żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi informacjami dotyczącymi np. zapisów.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.