e-sport league

E-sport League wykreśliło kilka drużyn z ligi

E-sport League zdecydowało się na wykreślenie z drugiego sezonu ligi kilku drużyn

Drugi sezon ligi CS:GO od E-sport League trwa w najlepsze. Niestety organizatorzy byli zmuszeni do wykreślenia kilku ekip z tabeli rozgrywek.

Nieciekawe zachowanie

Pierwszym zespołem jest zdyskwalifikowane DarkSlayers.gg Green, które w dość niecenzuralnych słowach wyzywało swoich przeciwników podczas meczu. Na dodatek zespół użył niezarejestrowanego zawodnika, co było jawnym pogwałceniem zasad ligowych.

Poza wyrzuceniem zespołu z rozgrywek, E-sport League zdecydowało się także zakończyć współpracę z samą organizacją.

Problemy kadrowe

Jak to często bywa w przypadku lig, zmiany w poszczególnych składach mogą dość mocno namieszać w wynikach. Problemów z zawodnikami doświadczyły formacje Syneptic Esports i Reaper Esport, które zostały zmuszone do wycofania się z rozgrywek.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.