energykill

EnergyKill z roszadami i otwartą rekrutacją

EnergyKill zakończyło współpracę z dwójką zawodników i rozpoczyna rekrutację.

EnergyKill po porażce przeciwko Last Rites (0-2) w turnieju eXtreme League, zdecydowało się na stworzenie nowego składu CS:GO. Jednym z powodów podjęcia takiej decyzji, były wewnętrzne tarcia pomiędzy graczami, które negatywnie odbijały się na wynikach osiąganych przez drużynę. Planowane działania były już konsultowane z kapitanem zespołu, który będzie miał duży wpływ na dobór zawodników.

Roszady w dywizji

W związku ze zmianami, zespół opuścili dwaj podstawowi gracze EnergyKill: Jan Electro Jaskólski oraz Kuba fR3EZi Rogacz. Na rezerwę został przeniesiony także Norbert delik Żyrkowski, który będzie brał udział w nadchodzącej rekrutacji.

Obecny skład drużyny CS:GO EnergyKill.eSport prezentuje się następująco:

Rekrutacja do zespołu

Obecnie EnergyKill planuje rozpocząć poszukiwania dwóch nowych zawodników. Dlatego też organizacja zdecydowała się na otwarcie rekrutacji. W celu wzięcia w niej udziału, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na fanpage’u organizacji.

Źródło: EnergyKill

Podziękowania dla: Mateusz m3ntor Skibiński za podesłanie informacji.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik Esports to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.