erydan esports

Erydan Esports z turniejem świątecznym

Erydan Esports organizuje świąteczny turniej charytatywny CS:GO

Erydan Esports postanowiło zorganizować Świąteczny turniej charytatywny w grze CS:GO. Wszystkie pieniądze zebrane poprzez wpisowe do rozgrywek oraz w formie donate’ów z transmisji, mają zostać przekazane na cel charytatywny – który jeszcze nie został określony.

Dowolne wpisowe

Ciekawą nowością ma być wpisowe. Erydan Esports nie zamierza ustalać jego minimalnej wysokości! Chcesz wpłacić 1 lub 100 zł? Nie ma problemu. Nie chcesz płacić – trochę słabo, ale nadal możesz wziąć udział w zmaganiach. Podsumowując – to gracze zdecydują, ile pieniędzy zostanie przeznaczonych na szczytny cel.

Wpisowe można wpłacać w formie przelewu bankowego lub poprzez PayPal.

Zapisy do turnieju i daty

Zapisy do turnieju odbywają się poprzez formularz Google, który w pierwszej kolejności należy oczywiście wypełnić. Zapisywać można się od 6 do 13 grudnia. Pierwsze mecze zostaną rozegrane w dniach 13 – 27 grudnia, a półfinały i finały po 27.

Obecnie do turnieju zapisy się następujące drużyny:

Jakie nagrody?

Sam turniej ma być charytatywny, więc o większych nagrodach, drużyny biorące udział w zmaganiach mogą zapomnieć. Erydan Esports zdecydowało się jednak zaoferować dla najlepszego zespołu darmowy slot w ramach piątej edycji PNL.

Źródło: Erydan Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.