existence gaming

Existence Gaming i POLteam w półfinałach F.A.R League

Existence Gaming oraz POLteam awansowały do półfinałów turnieju F.A.R League.

Półfinały F.A.R League – PL wyglądają obiecująco. Dwoje naszych partnerów POLteam i Existence Gaming nadal są w grze i bardzo możliwe, że spotkają się ze sobą w finale rozgrywek.

Droga przez ćwierćfinały

Ekipa Existence Gaming w ostatnim meczu pokonała zespół DarkSmile rezultatem 2:0. Rozegrane zostały dwie mapy: Cache (16:12) i Inferno (16:9). POLteam w ćwierćfinale zmierzył się z drużyną NextGamers E-Sport, którą pokonał wynikiem 2:1. W tym spotkaniu rozegrane zostały następujące mapy: Train (11:16), Overpass (16:4), Mirage (16:2).

Czas na półfinały

Jak już wspomnieliśmy, istnieje szansa, że oba teamy spotkają się w finale. Żeby tak się stało, muszą jednak wygrać swoje następne mecze.

Pary półfinałów F.A.R League:

  • Avatar Clan VS Existence Gaming (niedziela 16:30)
  • POLteam VS EST.black (niedziela 20:00)

Źródło: F.A.R League – PL


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.