existfear

ExistFear bez dywizji CS:GO?

Z oficjalnych informacji opublikowanych przez ExistFear, możemy wnioskować, że ich dywizja CS:GO zmienia barwy.

ExistFear opublikowało na swoim fanpage’u informacje o odejściu z organizacji dotychczasowego, podstawowego składu CS:GO. Po 2 miesiącach grania pod banderą EF, zespół zdecydował się skorzystać z potencjalnie, lepszej oferty, którą gracze otrzymali od Megaclite E-Sports.

Były skład ExistFear CS:GO:

Dziwna decyzja

W całej tej historii jest jednak jeden drobny haczyk. Drużyna zobowiązała się do zagrania dwóch nadchodzących turniejów:  CSCup oraz GamersArena, jeszcze pod nazwą ExistFear. Szczerze mówiąc jest to dla nas dość zaskakująca decyzja, jednak nie nam ją oceniać. Ważne, że obie strony dogadały się w tej sprawie.

Brak rekrutacji

Wracając do dalszych planów EF na własną dywizję, po odejściu dotychczasowej – na razie nic nie wiadomo. Organizacja uprasza o nie nadsyłanie zgłoszeń i podań, ponieważ właściciele nie są na razie zainteresowani nowym zespołem. Jeżeli coś się w tej kwestii zmieni, to dadzą znać na własnym fanpage’u.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.