existfear

ExistFear Cup zakończony

Zakończyła się pierwsze edycja turnieju CS:GO ExistFear Cup.

Zakończony został ExistFear Cup. W finale pierwszej edycji turnieju zmierzyły się ze sobą ekipy: EagleShot oraz Night Lions Esports MIX. Lepszy okazał się pierwszy zespół, który wygrał ostatni mecz wynikiem 3:0 w mapach.

Nagrodę dla MVP całych rozgrywek otrzymał NIGHT z Night Lions Esports, natomiast najlepszym snajperem zmagań okazał się zawodnik EagleShot – Bernie.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się ze sobą zespoły: Telter Team oraz PEST E-Sport. Ostatecznie to pierwsza z wymienionych drużyn okazała się lepsza, wygrywając obie mapy i zajmując najniższe miejsce na podium.

Końcowa klasyfikacja turnieju ExistFear Cup przedstawia się następująco:

W planach jest już kolejna edycja rozgrywek. Jeżeli jesteście zainteresowani jak będzie wyglądać druga odsłona zmagań, to musicie regularnie odwiedzać fanpage ExistFear.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.