existfear

ExistFear z nową dywizją CS:GO

ExistFear przedstawiło nową, główną dywizję CS:GO. 

ExistFear w końcu przedstawiło nowy skład CS:GO, który będzie występował w barwach organizacji jako główny skład. Miał on być zaprezentowany już wcześniej, jednak z nieznanych nam przyczyn, oficjalna informacja o nowym zespole EF, pojawiła się dopiero teraz.

Główna dywizja

Jak możemy przeczytać na fanpage’u ExistFear, nowo pozyskany team – zdaniem właścicieli – wygląda na bardzo silny. Składa się z graczy, którzy mają potencjał by w przyszłości coś osiągnąć na scenie CS:GO. Czy ujawni się on w trakcie pobytu w EF? Zapewne dowiemy się tego niebawem.

Główny zespół ExistFear CS:GO:

Pierwszym sprawdzianem nowej dywizji będzie turniej: Extreme League, organizowany przez POLteam oraz Space E-Sport Tournament.

Akademia CS:GO

Przypomnijmy, że nowy skład, będzie drugą drużyną występującą pod banderą ExistFear. Dotychczas markę EF reprezentowała akademia, która została przyjęta pod koniec marca. W planach był jeszcze jeden zespół – niestety jego utworzenie zwyczajnie nie doszło do skutku.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.