existfear

ExistFear z nowym zawodnikiem i planami

ExistFear znalazło piątego, brakującego zawodnika do dywizji CS:GO.

W momencie odejścia z ExistFear STN-a, pozostała czwórka graczy EF, postanowiła otworzyć rekrutację na nowo i poszukać brakującego zawodnika. Po szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji sprawdzającej kandydatów, do drużyny dołączył gracz o nicku Bytnar.

Uzupełniony line-up ExistFear CS:GO prezentuje się następująco:

  • szafer
  • Paffczyn
  • Vicious
  • XenSx
  • Bytnar

ExistFear w nowym składzie, zamierza wystąpić podczas wspomnianego na łamach naszego bloga – CSCup, gdzie do wygrania będzie około 150 zł. Gracze EF mają w planach także udział w GamersArena, o którym też niedawno was informowaliśmy. Tam jednak pula nagród wynosi już o wiele więcej, bo całe 6000 zł.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.