existfear

ExistFear z ogromnymi zmianami w organizacji

ExistFear przechodzi ogromne zmiany, które dotknęły również nazwy.

ExistFear do tej pory kojarzony był z bardziej ciemnymi barwami, które świetnie zgrywały się z charakterystycznym mascot logo, mającym przedstawiać śmierć. Teraz ma się to zmienić. Organizacja zdecydowała się zmienić barwy na jaśniejsze.

Nowa nazwa

Zmiany w ExistFear dotknęły również nazwy, która ma zmienić się na Elusive eSport. Sama organizacja tłumaczy tę decyzję, potrzebą odświeżenia własnego wizerunku. Mascot logo przedstawiające ptaka, zostało zaprojektowane przez grafika o nicku Grafcix

Koniec współprac z drużynami

ExistFear zakończył współprace ze wszystkimi swoimi dywizjami i otworzyło rekrutację do sekcji CS:GO i League of Legends. Wszelkie zainteresowane zespoły proszone są o wysłanie zgłoszenia w wiadomości prywatnej na fanpage ExistFear.. Czy raczej Elusive eSport. Z czasem powstaną dywizje Rainbow Six Siege i Fortnite.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.