existfear

ExistFear z podsumowaniem SUPER GAME e-sport

ExistFear podsumowało swój wyjazd na SUPER GAME e-sport w Radomiu.

ExistFear jakiś czas temu zostało zaproszone przez organizatorów SUPER GAME e-sport, na ich lana organizowanego w Radomiu. Zawodnicy EF trafili do grupy z takimi zespołami jak: Czeczeny, Wódkomacik i Dokogo.

Debiut nowego zawodnika

Na turnieju w barwach ExistFear debiutował nowy zawodnik – Sebastian WoLfOrT Wilczyński. Dołączył on do zespołu w zastępstwie za innego gracza, którym był Kuba 2ManyBullets Mucha. Dla nowego zawodnika był to pierwszy poważny sprawdzian w nowej drużynie. Sebastian zaprezentował się z dobrej strony.

ExistFear odpada w grupie

ExistFear nie poradziło sobie najlepiej w turnieju. Formacja CS:GO pożegnała się z rozgrywkami już w w fazie grupowej. Na taki wynik mogła wpłynąć niedawna roszada w składzie. Problem mogli stanowić mocniejsi rywale lub też brak wystarczającej ilości czasu na lepsze przygotowanie się do zmagań. Są to jednak tylko i wyłącznie przypuszczenia.

Wyniki drużyny

ExistFear w pierwszym meczu przyszło się zmierzyć z teamem o nazwie Czeczeny. Rywale byli lepsi, wygrywając aż 16:1.

Kolejnym spotkaniem, które decydowało o być albo nie być w turnieju, okazał się mecz na Wódkomacik, w którym grał np. były zawodnik Vex.esport – Jakub Krzaksiderr Wasilewski. EF znowu poległo w boju – zdobywając na swoje konto 13 rund.

Ostatnie – trzecie spotkanie, było tylko meczem o honor, w którym żaden rezultat nie ratował już ExistFear. Jednak tym razem zawodnicy pokazali ducha walki i pokonali Dokogo wynikiem 16:13.

Końcowy bilans to 1:2, który nie pozwolił EF na wyjście z grupy.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.