existfear

ExistFear ze zmianą w składzie

ExistFear przeprowadza zmianę w głównym składzie CS:GO.

ExistFear poinformowało o zmianie w swoim głównym składzie Counter-Strike: Global Offensive.  Odsunięty na ławkę rezerwowych został Jakub Colo_000 Chojak.

Może być to dla niektórych zdziwienie, ponieważ Jakub był w drużynie ExistFear ponad pół roku i spisywał się znakomicie. Działacze organizacji nie przedstawili konkretnego powodu przeprowadzenia wspomnianej wyżej roszady. Być może problem stanowiła niestabilna forma zawodnika lub też słaba komunikacja na linii gracz – drużyna. Są to jednak tylko nasze przypuszczenia, więc nie bierzcie ich za pewnik.

Nowy zawodnik

W miejsce Colo wszedł nowy nabytek. Jest nim Jakub Fox Twardowski. Zawodnik ten ma już za sobą debiut w nowych barwach. Rozegrał on wraz z resztą zespołu mecz w oficjalnej lidze Faceit. Rywalem ExistFear w tym meczu, było 23h max, które drużyna Foxa, pokonała wynikiem 22-20 na mapie Inferno. Kuba miał bardzo udany debiut i zakończył mapę ze statystykami 33-9-32.

Źródło: ExistFear


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.