expl4ined

Expl4ined kończy współpracę z zawodnikiem

Expl4ined pożegnał swojego dotychczasowego zawodnika Hearthstone’a i anulował rekrutację do sekcji Paladins

Expl4ined do tej pory było reprezentowane na platformie Hearthstone’a przez gracza o nicku Luxik. Niestety jego drogi oraz organizacji, właśnie się rozeszły. Jaki był powód zakończenia współpracy z zawodnikiem, który dotychczas zajął ósme miejsce w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski? Ciężko stwierdzić, ponieważ Expl4ined nie zdecydowało się na ujawnienie powodów podjęcia takiej, a nie innej decyzji.

Informacje o rekrutacji do dywizji Paladins

Drużyna informowała niedawno swoich fanów o naborze do sekcji Paladins. Ogłoszenie jest już nieaktualne, ponieważ – jak możemy dowiedzieć się z oficjalnego posta na fanpage’u lam, rekrutacja jest odwołana. Co było powodem tej decyzji? Nie wiadomo. Czy zarząd stwierdził, że jest za mało chętnych? A może organizacja uznała swoją decyzję za błędną? Tego możemy się jedynie domyślać.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.