fused team

FUSED TEAM Blue odpada z turnieju Yerbamate

Skład CS:GO FUSED TEAM Blue odpadł z rozgrywek Yerbamate

FUSED TEAM Blue ostatecznie odpadło z ligi Yerbamate. Dywizja zastępowała w turnieju główny skład. Wyniki osiągnięte przez drużynę może nie zachwycają, ale jak sama organizacja stwierdziła w poście na fanpage’u: myślę że ta liga dała im dużo doświadczenia, gdyż (zawodnicy) grali na bardzo dobre składy, gdzie do wygrania brakowało niewiele.

Wyniki głównego składu

Tymczasem główna dywizja FUSED TEAM rywalizuje w rozgrywkach Retro E-League. Obecnie zespół zajmuje ósmą lokatę, mając na koncie dwa remisy i jedną porażkę. Do końca turnieju zostało jeszcze wiele spotkań do rozegrania, więc kwestia ostatecznego wyglądu tabeli nadal jest otwarta.

Źródło: FUSED TEAM


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.