bless pro league

Garść informacji o Bless Pro League

Bless Pro League to kolejna liga CS:GO oparta o hub Faceita.

Czym jest  Bless Pro League? Najprościej napisać, że to projekt mający na celu zrzeszać graczy, którzy chcą zmierzyć się z innymi zawodnikami, będącymi na podobnym poziomie. Obecnie BPL jest najbardziej popularny w środowisku amatorskim. W pierwszym sezonie o najlepsze miejsca w tabeli walczy 80 osób. Dla TOP5 każdego sezonu przewidziane są nagrody. Te jednak można zdobyć także na specjalnych eventach, które będą organizowane w trakcie trwania kolejnych edycji.

Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do ligi?

  1. Wejść na ligowego teamspeaka – serv1.ovh:18276 (najlepiej w godzinach 18:00-20:00) i napisać do admina w sprawie dołączenia do ligi.
  2. Napisać swoje zgłoszenie – Bless Pro League

Autorem informacji jest Michał MICHO Kujawski – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Bless Pro League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.