team von

Garść informacji o Team VoN

Team VoN wprowadza zmiany w szeregach własnych dywizji.

Dawno nie mieliśmy żadnych nowych wiadomości o poczynaniach Team VoN. Na całe szczęście pojawiło się kilka nowych, interesujących informacji.

Koniec dywizji R6S

Team VoN postanowiło zrezygnować z dywizji Rainbow Six Siege – w skrócie R6S. Głównym powodem zakończenia współpracy z drużyną, był brak czasu ze strony jej zawodników, co dość mocno ograniczało dalszy rozwój całego zespołu. Jak informuję organizacja, na razie nie ma w planach tworzenia nowej dywizji w wyżej wspomnianej grze.

Koniec Team Von RED

Organizacja również postanowiła zrezygnować z drugiego składu CS:GO. Mowa tu o drużynie czerwonych. Powodem takiej decyzji był brak aktywności wspomnianej formacji w jakichkolwiek ligach. Tak samo jak w RS6, zarząd na chwilę obecną nie planuję reaktywacji składu.

Nowa Akademia

W akademii CS:GO także nie obyło się bez zmian. Tym razem jednak zamiast całkowitego pożegnania z drużyną, na miejsce poprzednich zawodników, wchodzi nowa piątka. Niedługo nastąpi ich oficjalna prezentacja w social mediach VoN.

Nowe twarze?

Organizacja ma również w planach znalezienie nowych osób, które byłyby odpowiedzialne za Social Media Team VoN. Na więcej informacji odnośnie tych poszukiwań, będziemy musieli trochę poczekać.

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.