golden e-league

Golden E-League organizuje kolejny turniej CS:GO

Golden E-League rozpoczyna zapisy do następnego turnieju CS:GO.

Golden E-League po dłuższej przerwie od organizowania turniejów, wraca z nowymi rozgrywkami, które zostały nazwane Gold Champion.

Zapisy potrwają od 10 do 17 czerwca. Wpisowe wynosi 20 zł. Sam turniej zaplanowany jest na okres 18-24 czerwca. W puli nagród znajduje się 300 zł, a sam podział tej kwoty ma wyglądać następująco:

  1. miejsce – 200 zł
  2. miejsce – 100 zł

Ilość slotów jest ograniczona do 16, także należy się pospieszyć z zapisywaniem własnej drużyny.

Regulamin turnieju dostępny jest na stronie Telter Studio, które jest współorganizatorem tych rozgrywek. Po więcej informacji na temat samego turnieju zapraszamy na fanpage Golden E-League. Znajdziecie tam także wszystkie potrzebne dane do wpłaty wpisowego.

Źródło: Golden E-League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.