good team

Good Team z nowym składem

Good Team pozyskuje nowy skład w grze Standoff 2

Good Team na swoim fanpage’u poinformował o pożegnaniu zawodników, którzy dotychczas reprezentowali barwy organizacji w grze Standoff 2.

Jeżeli jednak ktoś myślał, że Good Team pozostanie bez drużyny we wspomnianym wyżej tytule, to grubo się mylił. Organizacja ma już nowych zawodników w tej grze. Jedynym graczem, który uchronił się od odejścia z poprzedniego teamu i dołączył do nowego, jest dotychczasowy lider zespołu. 

Drużyna Good Team Standoff 2:

  • LaVeB 
  • ByczyS 
  • LastStar 
  • Melix 
  • Zayenome

Pierwszym sprawdzianem nowe formacji był mecz rozgrywany w Mobile E-Sport Leauge w Piątek o godzinie 19:00. Przed dołączeniem do organizacji, zespół występował pod nazwą: Clutchers.

Źródło: Good Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.