gosles

Gosles Cup zakończony

Gosles Cup zakończył się zwycięstwem ekipy Illegal Gaming.

Zakończył się turniej organizowany przez Gosles. W finale rozgrywek spotkały się ze sobą dwa dotychczas najlepsze zespoły: Illegal Gaming oraz Profesorki Gaming. Ostatecznie spotkanie rozgrywane w systemie BO3, zakończyło się zwycięstwem pierwszej z wymienionych drużyn. Wynik 2:1 (16:8, 9:16, 16:5) świadczy o zaciętym meczu, którego decydującym punktem okazała się ostatnia mapa.

Organizatorzy już myślą o kolejnej edycji turnieju. Ma w niej zagrać zwycięzca poprzednich rozgrywek – czyli wspomniany wyżej Illegal Gaming. Tym razem jednak Gosles chce wprowadzić wpisowe. Oznacza to, że pojawią się także nagrody dla najlepszych teamów, a sam poziom następnego turnieju, powinien być o wiele wyższy.


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.