hippo esport

Hippo Esport na turnieju od SUPER GAME e-sport

Hippo Esport w miniony weekend pojawił się na turnieju offline w Koninie.

Hippo Esport, który swego czasu przechodził problemy kadrowe, pojawił się w Koninie na turnieju organizowanym przez SUPER GAME e-sport.

Mecz inauguracyjny

Mówi się, że najważniejsze, to dobrze zacząć (mecz i turniej). W pierwszym spotkaniu skład Hippo miał się zmierzyć z NaztyBoys by Teeters. Starcie ostatecznie wpadło na konto hipopotamów. Formacja zdobyła trzy punkty w grupie, ponieważ przeciwnicy nie stawili się na miejscu zmagań.

Drugie spotkanie

W drugim meczu nie było już tak kolorowo. Zespół przegrał spotkanie wynikiem 16:8, tym razem przeciwko drużynie ByleCo. Został im mecz o wszystko. Na koncie Hippo widniał bilans 1-1.

Mecz o wszystko

W najważniejszym meczu dla Hippo Esport pozostało się zmierzyć z Aniołkami Picia. Ci drudzy pewnie rozgromili swoich przeciwników 16:2, a hipopotamom – po tym meczu, pozostało się spakować do domu i dalej trenować.

Tabela grupy Hippo Esport podczas SUPER GAME e-sport w Koninie:

  1. ByleCo 3-0
  2. Aniołki Picia 2-1
  3. Hippo Esport 1-2
  4. NaztyBoys by Teeters 0-3

Ogólne wrażenia

Hippo podkreśla świetną organizację turnieju przez SUPER GAME, ale nie obyło się bez problemu. Jeden z zawodników – konkretniej Mateusz zefcio Miłoszewski nie był w stanie przekazywać informacji swojej drużynie ze względu na problem z kartą dźwiękową. Czy gdyby nie ta usterka Hippo Esport dało by radę dojść do ćwierćfinałów? Ciężko obecnie to stwierdzić. Może następnym razem szczęście uśmiechnie się do hipciów.

Źródło: Hippo Esport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.