irbis esports

Irbis Esports z poszukiwaniem zespołu

Irbis Esports nadal poszukuje składu do gry CS:GO

Irbis Esports jakiś czas temu przyjęło pod swoje skrzydła – na okres próbny, kilku zawodników, którzy wywalczyli sobie miejsce w zespole CS:GO. Nie wszystko jednak poszło po myśli organizacji.  W ostatnim turnieju drużyna wygrała tylko jeden mecz, co skutkowało odpadnięciem w 1/8 finału.

Rekrutacja nadal trwa

Z tego powodu zarząd Irbis Esports postanowił ostatecznie, że wspomniany wyżej zespół nie będzie dalej reprezentował barw organizacji. Oznacza to także, że nadal otwarta jest rekrutacja do dywizji CS:GO. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na forum Allplay.

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.