juniorki

Juniorki wygrywają 4ESPORT CUP

Juniorki okazały się najlepsze podczas rozgrywek CS:GO 4ESPORT CUP.

Juniorki wygrały turniej od 4ESPORT CUP. W finałowym meczu rozgrywanym w systemie BO3, wspomniany wyżej zespół, wygrał ze Stork Gaming wynikiem: 16:6 na Inferno i 16:12 na Cache’u. W trakcie trwania turnieju Juniorki przegrały tylko jedno spotkanie, ulegając właśnie Stork Gaming 13:16 w fazie grupowej. Ostatecznie jednak przegrana nie nie przeszkodziła zwycięzcom całych zmagań, by wyjść z grupy z pierwszego miejsca.

Szczytny cel

Nagrodę zdobytą podczas turnieju, zespół postanowił przeznaczyć na organizację eventu charytatywnego o nazwie: Juniorki Charity Day 2, który w formie całodniowego streamu odbędzie się w połowie listopada.

Juniorki ponownie będą zbierać środki na pomoc Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. W poprzedniej edycji wydarzenia organizacja zebrała od widzów ponad 2000 złotych, które w całości przeznaczono na potrzeby SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach.

Źródło: Juniorki


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.