irbis esports

Kilka informacji o sytuacji w Irbis Esports

Irbis Esports zaprezentowało garść nowych informacji o dywizjach Silver oraz Gold, a także o zespole League of Legends

Irbis Esports na swoim fanpage’u podziękował za wszystkie otrzymane zgłoszenia do dywizji CS:GO Gold. Niestety, na chwilę obecną organizacja zdecydowała o całkowitym zamknięciu tej drużyny, co oznacza, że żadna rekrutacja do złotej formacji nie będzie prowadzona. Wyjątek mogą stanowić gotowe – pięcioosobowe zespoły, które grają w jednym składzie minimum dwa miesiące. Te mogą spróbować dostać się pod skrzydła Irbis Esports.

Silver w turnieju

Zespół Irbis Esports SIlver już 4 listopada weźmie udział w turnieju organizowanym przez GamersArena. Dla drużyny jest to ostateczny sprawdzian, który zdecyduje, czy zespół zostanie w organizacji na dłuższy okres czasu.

Dywizja League of Legends

Irbis Esports nadal posiada drużynę League of Legends. Skład się nie zmienił, a sam zespół trenuje przed nadchodzącymi turniejami.

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.