yns esports

Kolejne mecze YNS CUP #2 zakończone

Zakończyły się kolejne mecze rozgrywane w ramach drugiej edycji YNS CUP.

Turniej organizowany przez YNS Esports nadal trwa w najlepsze. Za nami kolejne mecze – tym razem w drugiej fazie rozgrywek, gdzie obowiązują już dwie standardowe drabinki pucharowe.

Zamieszanie w grupach

Wróćmy jednak na chwilę do rywalizacji w grupach, gdzie zapanowało małe zamieszanie. Wszystko przez VAC bany niektórych zawodników. Kilku z nich było podejrzanych o posiadanie na drugim koncie blokady za używanie niedozwolonych wspomagaczy. Administracja stanęła jednak na wysokości zadania i o opanowała pożar – dzięki czemu turniej jest dalej rozgrywany i nie ma żadnych opóźnień.

Nadchodzące spotkania, które odbędą się 7 czerwca: 

Pierwsza drabinka drugiej fazy rozgrywek

Druga Drabinka drugiej fazy rozgrywek

Źródło: YNS Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik Esports to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.