Black Reality

Koniec 6 edycji Black Reality Fifa 18 Cup PC

Zakończyła się szósta edycja Black Reality Fifa 18 Cup PC.

 Szósta, a zarazem ostatnia edycja Fifa 18 Cup PC organizowana przez Black Reality, dobiegła końca. W finale rozgrywek zmierzyli się dwaj dotychczas najlepsi zawodnicy: Marek DanielR10 Cisek oraz BercikRM. Ostatecznie spotkanie padło łupem tego pierwszego, który pokonał swojego oponenta wynikiem 3:0 (7:2, 5:0, 4:3). Został on także MVP turnieju, zdobywając 54 bramki.

Jeżeli interesują was pozostałe wyniki meczów rozgrywanych w ramach turnieju, to zapraszamy do zapoznania się z drabinką zmagań.

Na fanpage’u Black Reality znajdziecie także dłuższe podsumowanie samego cyklu rozgrywek: Fifa 18 Cup PC oraz podziękowania dla osób, które od samego początku wspierały tę inicjatywę. Znajdziecie tam także potwierdzenie, że kolejne turnieje ruszą wraz z nadejściem Fify oznaczonej numerem „19”.

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.