Black Reality

Koniec pierwszej edycji Black Reality FIFA Cup

Zakończyła się pierwsza edycja turnieju Black Reality FIFA Cup

Pierwsza edycja turnieju Black Reality FIFA Cup została zakończona. W wielkim finale zmierzyło się dwóch dotychczas najlepszych zawodników: Damian AwesomeDeyZ Domitrz i Tomek kaniewa Kaniewski. Ostatecznie zwycięstwo w całych rozgrywkach przypadło temu pierwszemu. Damian wygrał spotkanie finałowe wynikiem 2:1 (1:2, 3:1, 1:0) i zostaje pierwszym mistrzem Black Reality FIFA Cup.

Na pocieszenie, Tomek otrzymuje złoty but za 44 strzelone bramki.

Zapisy do kolejnej edycji turnieju

Kolejna edycja jest już zapowiedziana. Udział w niej ma zapewnione TOP4 poprzedniego turnieju oraz kilku zaproszonych zawodników, których listę zamieszczamy poniżej.

Lista zaproszonych do drugiej edycji Black Reality FIFA Cup:

Turniej przewidziany na 32 zawodników. Więcej informacji na temat samych zapisów jak i organizowanego cupa, znajdziecie oczywiście na fanpage’u Black Reality.

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.