legion esports

Legion Esports z awansem do fazy play-off eXtreme League

Legion Esports wywalczył awans do fazy play-off turnieju eXtreme League.

Zespół Legion Esports Silver zakończył już zmagania grupowe w eXtreme League i raczej powinien być zadowolony z ich przebiegu. Po trzech rozegranych spotkaniach, dywizja legionistów zapewniła sobie awans do fazy play-off, która powinna rozpocząć się już niebawem.

Wyniki poszczególnych spotkań rozgrywanych w systemie BO1, które pozwoliły srebrnej dywizji na zajęcie pierwszego miejsca w Grupie 6, prezentują się następująco:

Na kogo Legion Esports trafi w drabince pucharowej? Tego dowiecie się z kolejnych newsów na temat eXtreme League! A tak całkiem serio, musimy przyznać, że jak na razie niektóre wyniki osiągane przez potencjalnych faworytów, dość mocno nas zaskoczyły. Z tego też powodu zdecydowaliśmy, że gdy tylko poznamy wszystkie ekipy, które wywalczyły awans, wykonamy dla was szybkie podsumowanie fazy grupowej.

Źródło: Legion Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.